Pozbawione kleju, a jednak doskonale trzymające się podłoża – naklejki i etykiety adhezyjne do wiązania z powierzchnią wykorzystują przyciąganie cząsteczek zamiast standardowych substancji lepiących. Dzięki temu model ten zyskuje dwie bardzo istotne zalety. Po pierwsze, etykiety bezklejowe odchodzą bez pozostawiania nieestetycznych śladów. Po drugie, można je bez problemu wykorzystywać wielokrotnie – za każdym razem trzymają się i wyglądają tak samo dobrze!

Na płaskie podłoże

Etykiety i naklejki adhezyjne mogą być umieszczane na powierzchniach równomiernych i gładkich. Sprawdzają się więc doskonale na szkle, na PCV czy Plexi, a także na równej warstwie lakierowanej. Dzięki profesjonalnym ploterom tnącym wycinamy dla Państwa naklejki bezklejowe o dowolnych, nawet bardzo skomplikowanych kształtach. Uzyskujemy wyraziste i dobrze odwzorowane kolory w projektach, wykorzystując tylko ekologiczne tusze i tonery.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

————–
Odpowiadamy szybko na wyceny. Proponujemy świetne warunki współpracy – krótkie terminy realizacji i profesjonalną obsługę z dowozem lub przesyłką kurierską. Minimalna wartość zamówienia ze względu na proces produkcji wynosi 100 zł netto.