Drukarnia Cyfrowa i Offsetowa OBIO

Z poniższej listy proszę wybrać produkty, które Państwa najbardziej interesują. Jeśli nie znaleźli Państwo interesującej pozycji lub mają nietypowe zlecenie prosimy o kontakt z opiekunami Klienta.

Skontaktuj się w sprawie wyceny

Dział Handlowy

wyceny

Druk cyfrowy
Druk cyfrowy jest technologią doskonale nadającą się do małonakładowych, nietypowych i personalizowanych produkcji. W odróżnieniu od druku offsetowego nie wymaga on skomplikowanego i kosztownego procesu przygotowalni eliminując czasochłonne naświetlanie klisz, blach drukarskich i kalibrowanie maszyn. Drukowanie odbywa się bezpośrednio z pliku cyfrowego. Właśnie dzięki temu warto drukować tą techniką małe nakłady. Atutami druku cyfrowego są szybkość produkcji oraz elastyczność druku kolorowego.

Czytaj dalej...

Druk ten polega na naświetleniu wałka podłączonego do tonera i późniejszym przeniesieniu obrazu z wałka na nośnik. Tym jest zazwyczaj papier. Chociaż druk cyfrowy pozwala równie dobrze wykorzystywać inne nośniki takie jak tektura, satyna, folie samoprzylepne i tworzywa sztuczne (np. PVC). W stosunku do druku cyfrowego stosuje się te same technologie introligatorskie co w przypadku innych odmian druku.———————

Druk offsetowy
Druk offsetowy jest stosowany przy wydrukach w bardzo dużych nakładach. Ze względu na proces przygotowalni, czyli kosztowny i czasochłonny proces produkcji klisz, płyt offsetowych czy polimerowych jest on zupełnie nieopłacalny przy druku niskich nakładów. To jednak najbardziej popularna odmiana druku. W przeciwieństwie do cyfrowego druku offset charakteryzuje się stykowym systemem nanoszenia farby na wybrane podłoże. Farby wodne używane w tej odmianie druku nie są niestety wodoodporne, dlatego wydruki offsetowe nie nadają się do ekspozycji zewnętrznej. W celu poprawy wytrzymałości i trwałości nadruków stosuje się różnego rodzaju procesy uszlachetniania gotowego produktu. Do najczęstszych metod należą: lakierowanie UV, lakierowanie miejscowe i foliowanie.

Produkty oferowane przez OBIO Dom Produkcyjny to między innymi: wizytówki, ulotki, katalogi,  foldery, książki, papiery firmowe, gazetki reklamowe, plakaty, teczki firmowe, koperty z nadrukiem, zaproszenia, etykiety i naklejki. Specjalizujemy się w obsłudze przemysłu oraz firm usługowych. Do naszych Klientów należą duże zakłady produkcyjne i dystrybucyjne, zakłady przetwórstwa spożywczego, instytucje publiczne, instytucje kulturalne, fundacje, stowarzyszenia, lokale gastronomiczne (restauracje i puby), hotele i hostele, galerie handlowe, sieci handlowe, agencje reklamowe, agencje marketingowe,  firmy z branży kosmetycznej oraz salony motocyklowe i samochodowe.————–   

Schowaj

——————

Odpowiadamy szybko na wyceny. Proponujemy świetne warunki współpracy – krótkie terminy realizacji i profesjonalną obsługę z dowozem lub przesyłką kurierską. Minimalna wartość zamówienia ze względu na proces produkcji wynosi 100 zł netto.